Stavební Zywiec
TECHNOLOGIE

Naše technologie

Ukázka stavby

Více informací
Další informace k nabídkám
Pošli svůj dotaz

Vyplň formulář a pošli svůj dotaz

Více informací
Oprávnění

Prohlédni naše oprávnění

Dokumenty k nahlédnutí

Více informací
łść
TECHNOLOGIE
V procesu realizace našich objektů těžíme z nových technologických řešení.

Projektování:
Konstruktéři pracující pro naši firmu řeší projekty pomocí programů 3D, které nám umožňují správnou přípravu a výrobu na moderních strojích CNC ovládaných programy, které připravujeme současně s projekty.

Podpis pierwszego obrazka
Výroba:
V oblasti výroby se snažíme dosáhnout maximální automatizace, což umožní zvýšit objem výroby, zlepšit jakost, zkrátit termín dodání a v neposlední řadě také nabídnout velice atraktivní ceny.Nyní využíváme mimo jiné automatickou linku pro řezání, vrtání a značkování (3D) ocelových profilů a plechových nosníků společně s automatickým podavačem od firmy DANOBAT (rozměry obráběných profilů 1000x500x150000mm), plazmovou vypalovačku CNC firmy ZAKMET, automatický portál pro svařování nosníků metodami MAG i SAW (rozměry nosníků – výška 1600mm, délka 15000mm).

Podpis drugiego obrazka
Antikorozní zabezpečení:
Systémy zabezpečení antikorozní úpravy prováděné naší firmou jsou zodpovědně vybírány dle projektu s ohledem na prostředí, ve kterém bude konstrukce užívána. Pro přesné provedení využíváme komoru pro směs oceli o rozměrech 15x3,5m firmy RESIN, agráty pro malíře VIVA a GRACO. Dále spolupracujeme s největšími firmami zabývajícími se pozinkováním materiálu, abychom mohli nabídnou co nejširší sortiment produktů v této oblasti. V naší malířské dílně také provádíme protipožární zabezpečení s použitím bobtnajících nátěrů.

Podpis trzeciego obrazka
Kontrola jakosti:
Firma zaměstnává vlastní personál pro kontrolu produktů nedeformujícím způsobem a dále provádíme dodatečné zkoušky ve specializovaných laboratořích, abychom dosáhli nejvyšší jakosti.

Nakládka, doprava a montáž:
Pro vnitřní přepravu vlastníme systémy podavačů a překládačů pro výrobní linky a také jeřáby. Nyní používáme 5 jeřábů
  • kabinový 12,5 tun
  • kabinový 5 tun
  • ovládaný rádiovými vlnami 6,3 tuny - 3 stroje.
Wyrobna může vyrobit produkt o váze 18 tun a délce do 24metrů. Nadměrné náklady jsou dopravovány na místo stavby speciálním transportem. K montáži používáme autojeřáby, zvedače teleskopické, nůžkové a kloubové vybírané shodně s technologickým postupem montáže pro daný projekt.